15. 4. 2023.

GOSTOVANJE U ŽUPI DUBROVAČKOJ

hrvace
hrvace

Kadeti i juniori gostovali su u Župi Dubrovačkoj. Kadeti su dobro igrali, ali se na utakmici iskazao protivnički golman, na našu žalost, te je utakmica završila sa rezultatom 2:0. Juniori su mogli ponijeti sva tri boda kući, ali su protivnici u zadnjim minutama zabili gol i izjednačili na rezultat 2:2. Važno je da je u busu bila dobra atmosfera.

13. 4. 2023.

KADETI I JUNIORI

Kadeti i juniori odigrali su utakmice protiv Velebita. Nakon teške utakmice kadeti su izgubili 1:2.

Strijelci:
sports_soccer1 Ante Šerić

1. 4. 2023.

DRŽE RITAM

Nakon pobjede mlađi pioniri navijaju za starije.

1. 4. 2023.

GOLIJADA PIONIRA NA GOSTOVANJU

hrvace

U gostovanju pioniri su pobijedili Vodice sa velikim rezultatom 6:1.

28. 3. 2023.

ZUB PO ZUB

hrvace

Trening po trening, zub po zub, od mliječnih zubića do odraslih lavova na terenu....

hrvace

Maestro Modrić se slikao sa našim Talentićima Lovrom i Ivanom, a legendarni izbornik Zlatko Dalić, najbolji igrač Hnl-a i ikona Hajduka Marko Livaja, te najpožniji stoper svijeta Joško Gvardiol potpisali su nam za uspomenu našu Talent majicu. Bolje ne može!!!!

21. 3. 2023.

SRETAN ROĐENDAN!

hrvace

Na kraju današnjeg treninga ekipa se malo osladila i zaželila sretan trinaesti rođendan našem Luki Žuaniću

19. 3. 2023.

VIŠNJIK

hrvace

Kadeti i juniori igrali su u gostima protiv Arbanasa. Kadeti su minimalno poraženi 2:1. Utakmice su se igrale na sportskom centru Višnjik koji nas je oduševio svojim sadržajima.

hrvace

Danas smo na Mertojaku povodom blagdana Sv.Josipa odigrali turnir za 2013.godište.

Poredak:

• 1. Ravne Njive
  • 2. Bil As
  • 3. Dnk Talent

Nagrade djeci podijelila je predstavnica kotarskog vijeća Jagoda Cicvarić Goreta.

18. 3. 2023.

BRAVO!

hrvace

Momčad U-11 zasluzila je veliku pohvalu za današnju utakmicu. U prvom poluvremenu namiještali smo nišan, a u drugom smo izbušili mrežu protivnika iz svih pozicija.

NAPLATILI DUGOVE

hrvace

Mlađi pioniri odigrali su odlično utakmicu u gostima protiv Vodica i pobijedili 6-1, te na taj način uzvratili protivnku za nesr(p)retno izgubljene bodove u prvom dijelu natjecanja. Bravo svi!!!

15. 3. 2023.

KUP SVETOG JOSIPA

hrvace
hrvace

Izvučeni su parovi za seniorski turnir u malom nogometu koji se održava na Mertojaku naredni vikend povodom blagdana Svetog Josipa. Ove godine na turniru će sudjelovati 12 momčadi i vjerujemo da će biti uzbudljivo kao i uvijek do sada.

14. 3. 2023.

GOLMANSKI TRENING

hrvace
hrvace

Nekad u dvorani,a nekad na vanjskom igralištu naše vratare obučava trener Miro Žaknić.

12. 3. 2023.

DJEČJE LIGE

hrvace

U subotu i nedjelju odigrali smo par utakmica dječjih liga, tj. tri utakmice u službenim ligama Nogometnog saveza i tri utakmice u Ligi nogometnih škola.

11. 3. 2023.

ŠPIGETIĆI

hrvace
hrvace

Postoji vrlo dobar razlog zašto ove kategorije (U-8, U-9) u nekim klubovima zovu "Špigetići".

8. 3. 2023.

SASTANAK

hrvace

Na današnjem sastanku u Nogometnom savezu predstavnici klubova prisustvovali su izvlačenju brojeva prema kojem se odlučuje s kim se igra kod kuće, a gdje se gostuje. Radi se o ligama juniora, kadeta, pionira i mlađih pionira.

8. 3. 2023.

UVIJEK MOŽEMO

hrvace
hrvace

Po svim vremenskim uvjetima imamo mogućnost napravit trening. Danas je bila kiša i prvi dio treninga radili smo obuku udarca glavom, a kad je kiša stala izašli smo na vanjsko igralište i igrali na dvije branke.

6. 3. 2023.

POČETAK

hrvace

Prozivka Talentmićih prije treninga redovita je praksa.

5. 3. 2023.

TALENTMIĆI (U-9)

hrvace

Mlađi početnici odigrali su za vikend utakmicu Lige bez briga u Spinutu i prvenstvenu utakmicu protiv Orkana. Bilo je vrlo uzbudljivo i napeto u neizvjesnoj utakmici izjednačenih protivnika.

5. 3. 2023.

NOVA MOMČAD POČETNIKA

hrvace

Od danas u natjecanju imamo još jednu momčad početnika koja je sastavljena većinom od dječaka rođenih 2013. godine.

5. 3. 2023.

USKOK-HRVACE (U-17)

hrvace

Za današnju utakmicu kadeta potvrdilo se ono pravilo da kad ne zabiješ primiš. Nakon što smo se ispromašivali u drugom poluvremenu, protivnik je svoju šansu zabio i došao do tri boda (3:1).

Strijelci:

4. 3. 2023.

TALENT - SPLIT (U-12)

hrvace
hrvace

Split je danas bio malo uspješniji od naše momčadi koja je bila više nego prepolovljena zbog izostanaka.

4. 3. 2023.

TALENT - SLAVEN (U-11)

hrvace

Protivnik je bio vrlo čvrst, ali smo bili dominanti i nije nas mogao zaustaviti.

4. 3. 2023.

GOSTOVANJE U KNINU (U-13)

hrvace

Na gostovanju u Kninu vodili smo 2-0 već u prvom poluvremenu uz par izglednih situacija za povećanje vodstva, ali dječje greškice u zadnjih par minuta utakmice stajale su nas pobjede, te je Dinara u zadnjoj sekundi utakmice izvela prekid koji je završio autogolom.

4. 3. 2023.

GOSTOVANJE U KNINU (U-15)

hrvace
hrvace

Današnju utakmicu protiv Dinare u gostima odlučila je greška suca koji je dosudio jedanaesterac za domaćina u situaciji kada je naš obrambeni igrač ispucao loptu u pravcu van kaznenog, ali je nažalost pogodio suigrača u ruku na udaljenosti od 3 metra. Domaćini su realizirali penal, a rezultat se više nije mijenjao u izjednačenoj utakmici na vrlo teškom terenu.

1. 3. 2023.

JUNIORI

hrvace

Čestitke našim juniorima na zalaganju na današnjoj utakmici protiv Velebita koja se igrala po kiši i hladnoći. Iako smo bili oslabljeni zbog par izostanaka, te smo momčad popunili sa par kadeta rezultatski je velik dio utakmice bio neizvjstan. Protivnik je iskoristio naše greške u obrani u drugom poluvremenu i pobijedio sa 3-1.

1. 3. 2023.

KADETI

hrvace

U nastavku prvenstva kadeti su kući poraženi 2:3 od Velebita. Nažalost vrijeme i uvjeti za igru nisu išli na ruku našoj momčadi koja je igrala bolje od protivnika, ali su nas skupo koštale greške obrambenih igrača.

Strijelci:
sports_soccer1 Nikola Jovanović

28. 2. 2023.

AJMO BIJELI, SRETNO ANTE!!!!

hrvace
hrvace

Danas će protiv Manchester Citya najveću utakmicu u svojoj dosadašnjoj karijeri igrati i naš nekadašnji član Ante Kavelj (na fotografiji lijevo). Ante je bio dio naše perspektivne momčadi 2005. godišta i njen kapetan i pravi vođa na terenu sa velikom energijom koja ga je krasila već od najmlađih uzrasta. Nažalost,tada mi kao klub nismo bili posloženi kao danas i Ante je u dobi mlađih pionira kao i cijela ta generacija bio primoran potražiti novu sredinu, te je okolnim putem došao tamo i gdje mu je trener Ivan Buljanović rekao da će biti, tj. u momčadi Hajduka. Kad si za nešto predodređen nitko ti to neće ukrast i na kraju ćeš doć tamo gdje pripadaš korak po korak, dan po dan, trening po trening. Sretno Ante!

27. 2. 2023.

GRANIČAR

hrvace
hrvace

Nezaobilazni graničari početnika u dvorani pa nastavak treninga na vanjskom igralištu.

26. 2. 2023.

ODGODA

hrvace

Utakmice juniora i kadeta koje su se trebali igrati danas prebačene su za srijedu.

25. 2. 2023.

LIGA DJEČJEG NOGOMETA

hrvace
hrvace
hrvace

Danas je dan neriješenih rezultata. Nakon mlađih pionira U-13 koji su odigrali 2-2, naša momčad U-12 odigrala je 0-0 sa Junakom,a momčad U-11 u derbiju sa Goškom 1-1. U Ligi bez briga mlađi početnici imali su trening utakmicu, jer se protivnik nije pojavio.

HRVATSKI VITEZ

hrvace

U nastavku sezone igrali smo protiv Hrvatskog Viteza. Mlađi pioniri ostali su 2-2 uz mnoštvo propuštenih prilika, a stariji su pobijedili 1-0 prekrasnim golom Mušića.

23. 2. 2023.

GOŠK

hrvace

Večeras su U-15 odigrali protiv Goška zadnju utakmicu pred prvenstvo koje starta u subotu.

POČETAK LIGE

hrvace

Radimo, igramo,ispravljamo, napredujemo...

22. 2. 2023.

MLAĐI PIONIRI

hrvace
hrvace

Danas smo odigrali jutarnu utakmicu protiv Poljičanina sa našim Talentićima od kojih se neki tek privikavaju na utakmice, te večernju protiv Goška sa našom momčadi koja je malo iskusnija u ovom trenutku.

19. 2. 2023.

AKADEMIJA MLADINIĆ

hrvace
hrvace

Mlađi početnici odigrali su utakmicu sa Akademijom Mladinić.

LIGA U-12

hrvace
hrvace
hrvace

Prva službena utakmica za našeg Zvonu koji korak po korak svakodnevno napreduje.